ВТВ плюс

Офіційний журнал Телерадіокомпаніі ВТВ Плюс - Всі новини Херсона та Херсонського регіона.

Previous Entry Share Next Entry
Коли херсонцям буде тепло?
vtvplus
отопление (152x86, 4Kb)
Пообіцяли, що буде тепло! Останнім регіоном, який розпочав опалювальний сезон, стала Херсонщина, зокрема обласний центр – повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У міськраді запевняють: запустити котельні саме 2-го жовтня днями було вирішено на обласному та місцевому рівнях.
За офіційною інформацією, у Херсоні забезпечені теплом мають бути: з 5 жовтня всі 165 об'єктів соціальної сфери, а з 15 жовтня – житловий фонд міста, який налічує 1 тисячу 894 житлові будинки. Як звітують керівники підприємств теплоенергетики, наразі ж всі котельні розпломбовані, проводяться відповідні пусконалагоджувальні роботи.
Загалом на підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до нинішнього опалювального періоду витрачено майже 34 мільйони гривень! Однак такі фінансові витрати – не запорука сталого опалення в домівках херсонців. Чиновники не приховують: перебої з подачею тепла обов’язково будуть.
До слова, нарада стосовно опалювального періоду 2013/14 років, була узагальненою. Конкретних адрес, де ще є чи можуть виникнути проблеми з подачею тепла не називалися. Проте про них, скоріш за все, ми вже досить скоро дізнаємося. Відео http://www.vtvplus.com.ua/lang/ua/n...bude-teplo.html

Оригинал записи и комментарии на LiveInternet.ru


?

Log in